فراخوان مقاله; سومین کنفرانس آموزش مهندسی

سومین کنفرانس آموزش مهندسی

(آموزش مهندسی بر پایه توسعه پایدار)

 با پیشرفت علم و فناوری و جهانی شدن آموزش مهندسی،‌ ضرورت بازنگری مستمر اهداف، ساختارها و تدوین روش‌های نوین نظام آموزش مهندسی متناسب با نیاز کشور و تحولات جهانی، یکی از ارکان اصلی سیاست‌های توسعه علم و فناوری محسوب می‌شود. در حالی که این مهم از دیرباز در کشورهای توسعه یافته و در سالهای اخیر در کشورهای منطقه با رشد شتابنده‌ای به روز می‌شود، در کشور ما چشم‌اندازی روشن و الگویی مدون، در حد مطلوب تدوین نشده است. لذا لزوم هم‌‌اندیشی صاحب‌نظران و متخصصان با هدف بازبینی نظام آموزش مهندسی کشور ضروری به نظر می‌رسد. به همین منظور انجمن آموزش مهندسی ایران با همکاری فرهنگستان علوم و دانشگاه صنعتی شریف نسبت به برگزاری سومین کنفرانس آموزش مهندسی اقدام کرده است. از علاقمندان و صاحب‌نظران دعوت می‌شود با ارسال مقالات علمی و شرکت در کنفرانس، امکان تحقق اهداف یادشده را فراهم آورند.

تاریخ‌های مهم:

ارسال خلاصه مقالات تا ۱۰مرداد ۱۳۹۲، اعلام پذیرش اولیه خلاصه مقالات تا ۲۵مرداد ۱۳۹۲، ارسال اصل مقالات: ۱۰شهریورماه ۱۳۹۲، اعلام پذیرش اصل مقالات تا شهریور۱۳۹۲، تاریخ برگزاری کنفرانس ۸ و ۹ آبان‌ ۱۳۹۲

مخاطبان:

سیاستگذاران، برنامه ریزان و طراحان دوره های آموزش مهندسی، اعضای هیئت علمی، دانشجویان دانشکده های مهندسی کشور، مدیران و متخصصان صنعت، ساستگذاران و برنامه ریزان توسعه.

دبیرخانه اجرایی:

آدرس: تهران،دانشگاه صنعتی شریف، دانشکده مهندسی کامپیوتر،طبقه۸ اتاق ۸۲۰   تلفن:  ۶۶۱۶۶۶۶۴-۰۲۱ و ۶۶۱۶۶۶۸۱-۰۲۱

دبیرخانه علمی:

تلفن: ۸۸۱۹۰۳۲۰-۰۲۱ (داخلی۲۴۲)

پایگاه اینترنتی:

http://cee2013.isee.ir  , http://cee2013.conf.sharif.ir

رایانامه:

cee2013@isee.ir , cee2013@sharif.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.