چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل برگزار می شود

 

مشاور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با اعلام برگزاری چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل همزمان با هفته دولت گفت: هر ساله و همزمان با هفته دولت جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل به مدت چهار روز در تهران توسط معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

پرویز کرمی افزود: جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با تمرکز بر موضوع تجاری‌سازی طرح‌های دانش بنیان، شناسایی، حمایت و توسعه شرکتهای دانش بنیان، ایجاد بازار برای محصولات و ارائه حمایت‌ها برگزار می‌شود.

دبیر کمیته اطلاع‌رسانی چهارمین دوره جشنواره و نمایشگاه علم تا عمل همچنین گفت: شورای معاونین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مسئولیت سیاستگذاری، برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر حسن اجرای اهداف و برنامه‌های جشنواره در عرصه ملی را بر عهده دارند.

وی ادامه داد: علاوه بر این هیأت داوری مرکب از صاحب نظران دانشگاهی، خبرگان صنعت و مدیران علمی و اجرایی که مسئولیت داوری طرح‌های برتر ارسالی به جشنواره از سوی هر یک از استان ها و انتخاب طرح‌های برگزیده کشوری و منتخب استانی را مطابق با شاخص‌های تعیین شده بر عهده دارند.

خاطرنشان می‌شود چهارمین دوره جشنواره و نمایشگاه علم تا عمل همزمان با هفته دولت از تاریخ ۱۰الی ۱۳شهریور ماه و در محل مصلای بزرگ امام خمینی(ره)تهران برگزار خواهد شد.

گفتنی است، علاقمندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با تلفن دبیرخانه ی مرکزی چهارمین دوره جشنواره و نمایشگاه علم تا عمل به شماره ۸۳۵۳۲۴۲-۸۸۳۵۳۲۴۲۹   و یا به سایت http://festival.isti.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.